Hakkında

1980 Malatya doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi doğum yerim olan Malatya da tamamladım ve 2004 yılında da Malatya İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun olur olmaz İstanbul’a geldim. 2004 yılından itibaren de makine mühendisi olarak çalışmaktayım. Şu an İstanbul’da özel bir mühendislik ofisinde görevime devam etmekteyim. Evliyim ve bir kız babasıyım.

Kitap okuma serüvenim; ortaokulda, dayımın kütüphanesindeki kitapların dikkatimi çekmesi ile başladı diyebilirim. Dayımın kütüphanesinden ilk aldığım kitap Oktay Akbal’ın Suçumuz insan Olmak kitabıydı. Bu kitabı okurken ve okuduktan sonra kitaptaki olayları kendimce hayal etmem,tahmin etme gayretlerim beni öylesine mutlu etti ki; kitabı bitirir bitirmez dayımla kitap hakkında konuşup hissettiklerimizi konuşmak paylaşmak isteğime engel olamadım ve bu paylaşım da beni ayrıca mutlu etti. Kitabı okurken ve okuduktan sonraki bu mutlulukları devam ettirebilmek için kitap okumaya bağlandığımı söyleyebilirim ve şimdi de elimden geldiğince kitap okuyorum.

Okudukça, kendimi yeni dünyalarla ve yeni karakterlerle sarıp kozama girdiğim,farklı bakış açılarıyla da yeniden doğduğum için bir kitap kurduyum ben.

Reklamlar
yorum
  1. serkan dedi ki:

    vikikitap’taki önerilen kitapların değerlendirmelerine göz gezdirirken sizin “saatleri ayarlama enstitüsü” kitabıyla ilgili yorumunuzu okudum. uzun bir süredir ders kitapları hariç kitap okumaya ara vermiştim. şu anda elimde yerel bir yazarın iki kitabı var. bunlardan sonra saatleri ayarlama enstitüsü ile devam edeceğim. yorumlarınız için teşekkürler. kitabı okuduktan sonra tekrar yorum yazarım…

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s